PC PANORAMA
Saltoniskiu g. 9, Vilnius 09307

Darbo laikas:
I – VI: 10:00 – 21:00.
VII: 10:00 – 21:00

Apie Aeronautica MIlitare Lietuva

Stilius, kuris identifikuoja!

Mūsų kompanijos istorija prasideda jau nuo senų laikų. Kompanijos praeitis yra susieta su aukšto lygio odos apdirbimo amatu, o dabar – išimtinė Italijos oro pajėgų suteikta teisė kompanijai – autentiškų ir originalių drabužių bei aksesuarų gamyboje naudoti Italijos oro pajėgų dekoratyvinius elementus, ženklus ir antraštes.

Tai skambus priminimas pasauliui apie tų laikų karinę aviaciją. Kartu tai leidžia ne tik apimti tikruosius skrydžių gerbėjus, bet taip pat ir tuos, kurie ieško savito stiliaus, tvirto identiškumo, ir nenori nusivilti gaminiais, kuriuos nešioja. Aeronautica Militare Collezione Privata užima Italijos spalvų lyderio poziciją pasaulinėje rinkoje, kas suteikia ženklui nacionalinį ir pasaulinį unikalumą bei originalumą.

Visos dekoracijos, ženklai ir antraštės, kuriuos charakterizuoja Aeronautica Militare kolekcijos yra originalios: tie, kuriuos nešioja Air Force pilotai kiekvieną dieną. Dėl šios priežasties Aeronautica Militare prekės ženklas garantuoja absoliutų išimtinumą ir autentiškumą.

Priklausymo pojūtis taip pat gali įkūnyti dvasią ir vertybes. Tai atsitinka kartu su Aeronautica Militare Collezione Privata. Naujas, madingas prekės ženklas, sugeba atkurti geriausią tautos ir jos vertybių idėją.

Nuoseklumas, vientisumas, pagarba. Pasiaukojimas, disciplina ir garbė.

Aeronautica Militare – kai aistra yra stipresnė už skrydį, tada ir skraidyti nereikia!

Susisiekite su Mumis
    *Sutinku su Privatumo Politika. Patvirtinu, kad sutinku pateikti A.M. savo duomenys.